Apple'ın sürücüsüz araç projesi detaylanıyor!

xsol bayrak1.jpg

xsag bayrak1.png

+ +
+ +
+ +

Trafik Eğitim CD

100trf egt cd

Trafik Personel Eğitimi, İlköğretim Öğrencileri, Bisiklet Sürücüleri Eğitimi, Otobüs, Kamyon, Servis Şoförleri Eğitimi, SRC Belgesi Eğitimi, devamını oku...

Sürücü Eğitim DVD

100dvdSürücü Kurslarında öğretmenlik yapanlar, Ehliyet almak isteyenler, Ehliyet sınavını bir seferde geçemeyenler, Trafik bilgim yetersiz diyenler, devamını oku...

Trafik ve Çevre Bilgisi CD

100soru cdTrafik ve Çevre Bilgisi Eğitimi sıralı konu anlatımlı hazırlanmış, video, resim ve animasyon destekli, MEB Müfredatına uygun özel olarak hazırlanmıştır, devamını oku...

Online Sınav CD

100soru cdEhliyet almak için hazırlananlar. Kitaptan okuyup anlamıyorum diyenler. M.E.B yaptığı birebir sınav soru sayısı ve zaman süreleri aynıdır. devamını oku...

apple carApple'ın sürücüsüz araç üretimi konusunda büyük ilerleme kaydettiği biliniyor. Şirketin sürücüsüz araçların üretimi sırasında uyguladığı test yöntemleri de ortaya çıktı.

Geçtiğimiz hafta gelen haberlerde Apple'ın sürücüsüz araçlarını artık Kaliforniya sokaklarında test etmeye başlayacağı ile ilgili birçok haber duymuştuk. Hatta şirketin gerekli izinleri aldığı ve testlerin yakında başlayacağı belirtiliyordu.

iPhone 8'in çizimlerinin ardından cihazın kasasını gösteren görseller ortaya çıktı. Bu...
Sürücüsüz araçlar ne zaman gelir?

Bugün gelen haberlere göre ise şirketin Apple Automated System adı verilen projesine ait bazı belgeler ortaya çıktı ve belgeler direkt olarak sürücüsüz araç projesinin geliştirme aşamasındaki çalışma programına ait.

Dökümanlarda sürücüsüz araçların testi için sürücülerin kullandığı Logitech donanımlardan, U dönüşü gibi en basit sürücülük manevralarının ve tabii ki ani fren gerektiren anlarda nasıl tepki verileceği gibi bilgiler yer alıyor.

apple titan

Belgelere göre her test tipinin kendine has bir amacı var ve bu amaca ulaşılması için otomatik hareket eden sisteme müdahale edilebiliyor. Testlerin ne kadar süreceği ya da ne zaman tamamlanacağı konusunda herhangi bir bilgi ise bulunmuyor.

Bu yüzden de Apple'ın sürücüsüz araçlarını ne zaman insanlarla tanıştıracağı konusunda henüz bir yorum yapabilmek için erken denebilir. Apple'ın elektrikli araçlarını çok yakında piyasaya sürmeye hazırlandığını düşünecek olursak, bir süre daha Apple'ın sürücüsüz araçlarıyla ilgili haberler almaya devam edeceğiz gibi görünüyor.

Kaynak:ShiftDelete.Net

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Kimler Online

291 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Üye Girişi

Ziyaretçi Sayısı

Bugün 24

Dün 57

Bu Hafta 123

Bu Ay 1256

Toplam 109868

Trafik Dedektifleri

trafik dedektifleri1

Stajyer Sürücülük Nedir?

Stajyer Sürücülerin Uyması Gerekli Kurallar Nelerdir?

detaylı bilgi için tıklayınız…

Çocuklar İçin

TRT Radyo Programları

Open in new window

Trafik Kaza Haberleri

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com